سایت نیوشافیت علاوه بر دارا بودن نمایندگی از نیوشا دارای اینماد یا همان مجوز کسب و کار های اینترنتی میباشد . هر وبسایت موظف میباشد این نماد را از وزارت صنعت و معدن و تجارت دریافت کند ، و هر وبسایتی که این نماد را دریافت میکند مدارکش در در سایت اینماد موجود میباشد و اگر وبسایتی خلاف قوانین جمهوری اسلامی عمل کند ، پیگیری قضایی دارد ,پس بدیهی است که اگر هر وبسایتی با این شرایط طی مدت زمان مشخص شده محصول را به مشتری تحویل ندهد ، مشتری میتواند با مراجعه به سایت اینماد و و ورود به سامانه ثبت شکایت ، شکایت خود را ثبت نماید. پس شما عزیزان میتوانید با خیالت راحت از سایت نیوشافیت ، که از درگاه امن و معتبر بانک ملت پشتیبانی میکند به صورت اینترنتی خرید کنید!

کاربران میتوانند بدون عضویت در سایت سفارش خود را به ثبت برسانند اما بهتر است برای خرید آسان تر و پیگیری راحت تر سفارشات در سایت عضو شوید. در این صورت نیازی نیست برای هر بارخرید مشخصات را وارد نمایید فقط کافی است از بخش ورود وارد حساب کاربری خود شوید و محصولات را مدیریت کنید؛علاوه بر این با عضویت در سایت از آخرین اخبار و تخفیفات مطلع شوید.

از آنجا که نیوشافیت دارای درگاه بنک ملت میباشد ، شما میتواند در هر ساعتی از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید و حداکثر تا ۲۴ ساعت آینده محصول شما به اداره پست تحویل داده میشود و بعد آن مسئولیت محصول به عهده اداره پست میباشد و از آنجایی که محصولات همگی بیمه هستند پس هیچ نگرانی در بابت محصول نداشته باشد.

بله؛ شما میتوانید حتی هنگامی که در حساب کاربری خود وارد شده اید ، بعد از انتخاب محصولات و هنگام تسویه حساب از گزینه “به آدرس دیگری ارسال کن” استفاده کنید و همچنین میتوانید از بخش حساب کاربری آدرسهای خود را ویرایش کنید

خیر، از آنجا که مشخص است کالا به اتمام رسیده و باید منتظر بمانید تا کالا دوباره موجود شود و آن را سفارش دهید

بله شما میتوانید علاوه بر باطل کردن سفارش هنگامی که محصول را دریافت کردید آن را بازگشت دهید و وجه خود را دریافت کنید , البته حتما باید به این توجه کرد که قبل از برگرداندن محصول با شماره هایی که در سایت موجود میباشند و یا از طریق ایمیل با پشتیبانی هماهنگی لازم را انجام دهید تا دچار مشکل نشوید. البته فقط کالاهایی که از حالت اولیه خارج نشده اند قابل بازگشت اند و پست کردن و هزینه آن به عهده مشتری میباشد.

بدیهی است که بعد از ثبت سفارش شما میتوانید وضعیت محصول خود را در بخش سفارش ها ببینید ، و ما حداکثر تا ۲۴ ساعت با شما تماس برقرار میکنیم و تایید نهایی را از شما را دریافت میکنیم و سپس محصول را پست میکنیم.

آیا سوالی دارید ؟؟؟؟

در صورتی که سوال شما در سوالات بالا موجود نیست می توانید سوال خود را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان پاسخ دریافت کنید.